Keressük új munkatársunkat Műszaki Értékesítő / Sales Engineer munkakörbe!

Főbb feladatok, munkák:

Softing ipari kommunikációs eszközök és szoftverek, valamint a Red Lion Controls ipari hálózati és automatizálási termékek értékesítése és szakmai képviselete belföldön. Új és meglévő ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás, értékesítési célok elérése, a vállalat hiteles, szakmai képviselete.

Ügyfeleink a magyar ipari szektor szereplői számos területen: Pharma, Food&Beverages, Consumer Packaged Goods, Automotive, Manufacturing, Energy, Infrastructure. 25 éves tapasztalattal rendelkezünk nemzetközi és hazai ipari digitalizációs projektek megvalósításában. Négy nemzetközi, saját területén piacvezető ipari termékfejlesztő vállalat magyarországi disztribútorai vagyunk: Softing, Red Lion Controls, AVEVA (korábbi Wonderware), Intland CodeBeamer. Cégünk értékesítési és marketing csapatát folyamatosan bővíti.

Feladatok

  • Nemzetközi beszállító partnerekkel való kapcsolattartás
  • Meglévő vevők és potenciális új vevők felkeresése, ügyfélkör és értékesítési forgalom növelése
  • Ajánlatok, termékbemutatók készítése
  • Beérkező megrendelések lebonyolítása, megrendelőkkel és beszállítókkal való egyeztetés, szállítások nyomon követése
  • Ajánlatadási, rendelési és szállítási folyamatok adminisztrációja CRM rendszerben
  • Garanciális és reklamációs ügyek intézése
  • Ügyfelek számára műszaki tanácsadás
  • A weboldal szakmai tartalmának karbantartása, termékekhez kapcsolódó marketing tevékenységek megvalósítása (fizetett hirdetések, szakmai webinar-ok, digitális tartalomkészítés, hírlevelek)
  • Versenytárselemzés
  • Évente szervezett ügyfél- és partnerrendezvényen való aktív részvétel

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett végzettség
  • Műszaki értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Precizitás, alapos műszaki gondolkodásmód
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Ügyfélközpontúság

Előny

  • Ipari kommunikáció, hálózati és automatizálási termékek ismerete
  • Szakirányú felősfokú végzettség (pl. Villamosmérnök, Mechatronikai mérnök, Mérnökinformatikus, Üzemmérnök-informatikus, Műszaki menedzser, stb.)
  • Pénzügyi és külkereskedelmi alapismeretek
  • Nagyfokú önállóság a saját területen belül
  • Problémamegoldó gondolkodásmód
  • Nyitottság új módszerek, eszközök használatára, tanulási vágy
  • Csapatjátékos, szívesen dolgozik együttműködésben másokkal

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, önálló, dinamikus munkakör
  • Versenyképes bérezés
  • Lehetőség teljesítmény-arányos sikerdíjra
  • Laptop és egyéb technikai szükséglet
  • Belső képzések, konferencia támogatás, külső képzések
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség egy organikusan bővülő szervezetben
  • Hibrid munkavégzés, a home office-t támogatjuk, de igényeljük a rendszeres, személyes közös munkát

  • Jelentkezés nyelve: angol
  • A jelentkezést és angol nyelvű önéletrajzot a controsys@controsys.hu címre várjuk.

Segíthetünk?

Vegye fel velünk a kapcsolatot!