Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.
Unified Operations Center
AVEVA™ Unified Operations Center
Valós idejű vállalati teljesítmény menedzsment
Az AVEVA Unified Operations Center egy vállalati vizualizációs rendszer, amely döntéstámogató rendszerként működik. Egyetlen grafikai felületen képes kombinálni és a megfelelő kontextusban megjeleníteni különböző adatforrásokat. Legyen szó akár folyamatértékekről, karbantartási elemzésekről, mérnöki dokumentumokról vagy pénzügyi adatokról, a Unified Operations Center a valós idejű teljesítmény menedzsment alapja.
Tudjon meg többet az Abu Dhabi National Oil Company-nél (ADNOC) megvalósított sikertörténetről vagy töltse le a legfrissebb brossúrát!
Mi a vállalati vizualizációs rendszer?
Míg a hagyományos HMI/SCADA rendszerek a termelési szinten lévő napi folyamatokra fókuszálnak, addig a Unified Operations Center olyan felhasználók vagy több funkciót lefedő csapatok számára alkalmas, akiknek a szervezet több területén átívelő feledataik vannak.
Az OT (Operation Technology), IT (Information Technology) és ET (Engineering Technology) területek konvergálása, a korábban csak silókban elérhető adatok kombinálása és kontextus-vezérelt megjelenítése lehetőséget teremt eddig nem látott összefüggések megértésére, a hatékonyság javítására!
Gyorsabb értékteremtés
Az előre épített iparág specifikus sablonoknak és interfészeknek köszönhetően nagyon rövid idő alatt üzembe helyezhető a rendszer.
Példaképp a Unified Operations Center for Water legfontosabb képességei:
- Földrajzilag elszórt állomások / telepek holisztikus menedzsmentje
- Eszközökhöz elérhető valós idejű adatok kontextus-vezérelt megjelenítése a hatékony üzemeltetés és karbantartás megvalósításához, funkcionális területek közötti hatékony kommunikációért
- Optimalizált működésnek köszönhetően költségmegtakarítás
- Kritikus leállások és veszteségek megelőzése
- Sztenderdizált teljesítmény mutatóknak és valós idejű adatmegjelenítésnek köszönhetően gyors és megalapozott döntések hozhatóak
- Információ hatékonyabb áramlása