ElérhetőségekFőoldalOldaltérkép
Újdonságok

Munkatársakat keresünk ipari folyamatirányítási és folyamat monitorozási alkalmazói munkákra (SCADA, DCS)

Cégünk 1999 óta működő, irányítástechnikai és mérés-adatgyűjtési feladatok megoldására specializálódott független mérnökiroda. Ipari folyamatirányítási projektjeihez keresünk munkatársakat

Alkalmazásfejlesztő mérnök pozícióba.

A munkavégzés helye:

• Budapest (XI.)

• Beüzemelés, teszt, javítás esetén alkalmanként vidék

Feladatok:

• Ipari folyamatirányítási projektekben (DCS, PLC, SCADA) részvétel, ill. önálló projektek végzése

• Ügyféligénynek megfelelő termékek kiválasztása, műszaki megoldások megtalálása, tervezése és megvalósítása

• Alkalmazások telepítése, validálása, dokumentálása és a felhasználók betanítása

• Ipari buszos kommunikációs eszközök, adatgyűjtők telepítése és műszaki támogatás nyújtása

• Értékesítés műszaki támogatása, konzultáció a felhasználókkal

• A terület műszaki újdonságainak folyamatos nyomonkövetése, önképzés

Elvárások:

• Mérnöki végzettség (előny: villamosmérnöki vagy informatikai iskola)

• Tárgyalóképes angolnyelv-tudás

• Precizitás, felelősségtudat, kreativitás, önállóság

• Megoldás-orientált hozzáállás

• Tapasztalat: DCS, SCADA, PLC

Amit a cég kínál:

• Szakmai fejlődés lehetősége: tapasztalt csapat támogatása, belföldi és külföldi oktatáson részvétel

• Kellemes munkakörnyezet

• Versenyképes jövedelem

• Vonzó juttatási csomag: jelenleg

    1. 8.333 Ft/hó készpénz juttatás (100.000 Ft/év) (2018. évben)
    2. Önkéntes Egészségpénztárba munkáltatói hozzájárulás: 17.000 Ft (2018. évben)
    3. Önkéntes Nyugdíjpénztárba munkáltatói hozzájárulás: 22.000 Ft (2018. évben). A következő évek juttatásai a megváltozott adójogszabályok figyelembe vételével kerülnek kialakításra.

Várjuk jelentkezését!

Ugrás az oldal tetejére fel nyil
LinkedINGooglePlus